KONST / Litografier / Färglitografi 10515077
nr 1051 5077
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Jan Lundquist, Stureplan, 275/290, signerad, motivet: 40x55
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 20:39:04
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist